PDM-ERP Entegrasyonu

CAD yazılımlarının veri yönetimi ürünleri ile ERP yazılımlarını birbirine entegre ediyoruz

Eğer bir SOLIDWORKS kullanıcısı iseniz CAD modellerinizle ilgili verileri PDM ürünü ile yönetiyorsunuzdur. Tasarımlarınız sonucu oluşan BOM listelerinizle ilgili alım ve sipariş işlemleri için firma bünyenizde bulunan SAP ve LOGO gibi ERP yazılarımlarıyla aynı verilerle işlem yapma gibi iş yükü ile karşı karşıya kalabilirsiniz. PDM veri kartlarında belirlenen verileri, sipariş alım işlemlerinde ERP tarafında manuel olarak işlemek zaman kaybı oluşturmaktadır. Bu da son ürün proseslerinde gecikmelere yol açacaktır. Armada Yazılım olarak SOLIDWORKS PDM yazılımında kullandığınız verileri otomatik olarak ERP yazılımlarınıza aktarabileceğiniz entegrasyon işlemlerinizi projelendiriyoruz.

PDM ERP Entegrasyonu Nedir?

PDM-ERP Entegrasyonu projesi, PDM ile ERP arasında istenilen bilgilerin iletilmesini sağlar. Kullandığınız CAD yazılımlarını, ERP yazılımlarınızla (SAP, CANIAS, IFS, LOGO Vs.) eşleyerek daha hızlı ve hatasız bir üretim yapabilirsiniz. Bu entegrasyon sayesinde üretiminizdeki sipariş süreçlerini hızlandırabilir ve firmanızda hatasız bir üretim ağı oluşturabilirsiniz. Stok kodu ve üretim kodunu eşleyerek üretimlerinizi ve siparişlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

PDM-ERP entegrasyon projeleri SOLIDWOKRS PDM ile SAP, CANIAS, IFS, LOGO vb. platformlar arasında belirlenen bilgilerin iletilmesini sağlamaktadır. Böylelikle iki program arasında bilgilerin senkronizasyonu gerçekleştirilir.

Entegrasyon çalışmaları her zaman aynı metotla gerçekleşmiyor, karşılıklı yapılan toplantılarda belirlenen ihtiyaçlara göre URL paylaşarak, SQL veritabanıyla veya xml vb. alanlar üzerinden de gerçekleştirilebiliyor.

Firmamız bünyesindeki yazılım ekibimiz ile size en uygun akışı planlıyor ve sizin ister ve ihtiyaçlarınıza göre aktarım prosesini tamamen firmanıza özel gerçekleştiriyoruz.

PDM-ERP Entegrasyon hizmetine mi ihtiyacınız var?

Deneyimli mühendislik kadromuzla hemen size özel bir teklif sunalım.

Entegrasyon